Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jatka

9. 10. 2007
Tak tohle je ten náš McDonald a KFC.... vidíte co jíte? No přiznejte se!

Já osobně musim říct, že sem tam jedla, ale už ne! Kdyžtak ztak si tam skočim jenom pro pití nebo tak... Ale vegetariánka taky nejsem. Prostě si myslim, že maso je důležitý, ale né ty, který sou plný různých chemikálií a bůch ví čeho ještě...


Zabíjení prasatNapětí v kleštích se pohybuje mezi 70–90 volty a kleště musí být drženy skutečně 30–40 sekund na krku zvířete, aby bylo bezpečně omráčeno. Praxe však vypadá jinak. Během velkého spěchu se na toto nebere ohled.

Zvířata jsou umístěna na běžící pás a jsou umrtveny pomocí přidržení jejich hlavy mezi dvěma elektrodami pod napětím 500 voltů.

Výroba masa jako na běžícím pásu. Oblíbeným artiklem jsou i zvířecí děti - telátka.Několik milionů kusů kuřat, krůt, hus a kachen ročně zemře díky rostoucí chutí Čechů na drůbeží maso.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

***

(G______, 17. 12. 2007 2:12)

Zajímal by mne Tvůj nápad, jak uživit 6 miliard lidí bez masa. Popřípadě jak "zabíjet" zvířata na maso bez toho, aby kolem tekla krev.. atd. Také mi vrtá hlavou, proč jsou téměř všude fotky savců, ale málokdo lituje např. ryb. Prakticky se udusí. Ryby také "nepapáš"? Jsou to hnusné fotky, to jistě. Ale nějaká petice bude smetena ze stolu a ještě se Ti vysmějí. Probuď se. Maso se jedlo a jíst se bude, protože zemědělství Zemi neuživí.

Re: ***(adresované panu/paní ***)

(hanka k., 27. 5. 2011 9:02)

Heleď se,já neříkám,že by se nemělo jíst maso.Taky neříkám,že se zvířata dají zabíjet bez kapky krve.Ale předpokládám,že ty o jatkách nic nevíš.Tohle video,na stránkách http://zeleny.naturalforum.net/t293-topic ti možná změní názor.A vám ostatním,kteří s panem/paní *** souhlasíte také-doporučuju,aby se na to nedívali děti ani slabší osoby.Jestli chcete,koukněte ještě na tohle http://pomahamezviratkum.blog.cz/1104/dokumentarni-film-o-tyrani-zvirat je tam odkaz na dokument o týrání zvířat-pozor-je to asitak stejně krutý,jak ty jatka-já u toho brečela!!!

http://pomahamezviratkum.blog.cz

(hanka k., 27. 5. 2011 8:53)

Mé stránky jsou o týrání...pokud chceš/chcete,můžeš/můžete se podívat.Hlavně jsem tě/vás chtěla poprosit;podepiš/te prosím nějaké petice.Jsou to internetové petice,takže stačí jenom vypsat kolonky a odeslat.Jseš/jste podle mě moc prýma,že si tohle dáš/dáte na stránky.Prosííím,já si vypůjčím nějaké obrázky tudlenc ze tvých/vašich stránek.Pokud ti/vám to vadí,prosím kontaktujte mne na stránkách(výše uvedených).Moc děkuji,někdy si možná vypůjčím ještě nějaké obrázky(uvedu autora jako zdroj-tvé/vaše stránky).Děkuju moc a zase někdy napíšu...

aaa

(sondza, 25. 10. 2007 17:21)

aaa boze ako toto moze niekto robit!!!!!
uz len ked to vidim na obrazku tak sa ide rozrevat coho su ludia schopni!!
uubohe zvierataaa!!!!! :°-((